Kariera

• Praca w naszym Przedszkolu

Cały czas się rozwijamy, aby zapewnić jeszcze lepszą edukację naszym podopiecznym - dlatego inwestujemy w naszych pracowników, którzy na bieżąco podnoszą swoje kwalifikacje przyczyniając się do rozwoju Przedszkola. Jesteśmy otwarci na współpracę z nauczycielami montessori, którzy potrafią się komunikować również w języku angielskim i chcą podnosić swoje kwalifikacje oraz takimi, którzy są otwarci, ambitni i o wysokim poziomie kultury osobistej.

Do kontaktu zachęcamy również oligofrenopedagogów, tyflopedagogów oraz muzyków.

Wszystkie osoby zainteresowane podjęciem pracy w naszym Przedszkolu zachęcamy do przesłania swojego CV za pomocą poniższego formularza.

Prosimy, aby przesłane CV było opatrzone klauzulą następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z procesem rekrutacyjnym. Jednocześnie oświadczam, że informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy, dostępna pod adresem http://dom-przedszkole.pl/ochrona-danych-osobowych/, jest mi znana.