O Przedszkolu

• Dziecięcy Ogród Możliwości

Nasze Przedszkole to miejsce w którym chcemy dać dzieciom możliwość przebywania w jak najlepszych warunkach, dlatego zostało stworzone od początku z myślą o ich potrzebach i komforcie. Dzięki przyjaznej atmosferze oraz wystrojowi w naszym Przedszkolu dzieci czują się jak w domu.
    • Bezpieczeństwo
    • Spokój
  • Nowoczesny budynek Przedszkola o powierzchni 500 m2 posiada 4 sale dydaktyczne - każda z łazienką oraz kuchnią, sale do zajęć muzycznych i ruchowych oraz salę terapeutyczną. Przedszkole jest otoczone pięknym ogrodem o powierzchni 3200 m2, dzięki czemu dzieci spędzają więcej czasu na świeżym powietrzu.
    • Nowoczesny budynek
    • Duży ogród
  • Wnętrza przedszkola są starannie zaprojektowane, aby dzieci czuły się w nich komfortowo i bezpiecznie.
    • Starannie zaprojektowane wnętrza
    • Komfort dzieci
  • Nasza misja

Naszą misją jest to, aby w każdym dziecku rozwinąć samodzielność, siłę i wrażliwość, tak by zapoczątkować jego wszechstronny rozwój na całe życie.
  • W myśl zasady pomóż mi zrobić to samodzielnie” – nie wyręczamy dziecka, lecz wspieramy jego działania tak, aby rozwijało się w przekonaniu, że samo poznaje, odkrywa i zdobywa doświadczenie w otaczającym go rzeczywistym świecie.

Dziecięcy Ogród Możliwości powstał z myślą o wszechstronnym rozwoju
    i dobrym wychowaniu dzieci, wśród tak ważnych wartości jak:
    miłość, szacunek, zrozumienie, odpowiedzialność, empatia czy dbanie
    o przyrodę.

Dzieci otaczamy troskliwą opieką stwarzając im warunki do naturalnego przyswajania wiedzy z różnych dziedzin życia. Świadomi tego, że okres przedszkolny jest najlepszym czasem na rozpoczęcie nauki dajemy dzieciom szansę na dwujęzyczność posługując się oprócz języka polskiego również językiem angielskim podczas zajęć, zabaw, śpiewu czy posiłku.

Dlatego naszą misją jest to, aby w każdym dziecku rozwinąć samodzielność, siłę i wrażliwość w taki sposób by zapoczątkować jego wszechstronny rozwój na całe życie.